O LAMINOWANIU OGÓLNIE

Laminowanie to jedna z najbardziej rozpowszechnionych form zabezpieczania druków i dokumentów przed zniszczeniem. Pokryte folią materiały reklamowe, zdjęcia lub dokumenty nabierają sztywności, trwałości oraz jaskrawszych kolorów. Stają się przez to atrakcyjniejsze, a jednocześnie odporne na wilgoć. Nie ścierają się, nie blakną i nie brudzą się. Dokumenty mogą być laminowane zarówno dwustronnie jak i jednostronnie folią matową lub błyszczącą.

Dla dokumentów standardowych formatów - do A3 - oferujemy typowe laminowanie termiczne. Dla większych formatów - plakatów, fotografii wielkoformatowych - oferujemy laminowanie na zimno folię ochronną UV. Nałożenie folii zapewnia większą trwałość i odporność wydruków na działanie wilgoci i słońca. Dzięki temu uzyskują Państwo gwarancję, że umieszczone pod gołym niebem prace będą wyglądały tak samo po dłuższym czasie niezależnie od działaj±cych na nie warunków atmosferycznych.


 

LAMINOWANIE DOKUMENTÓW

Laminowanie dokumentów

Laminowanie dokumentów to doskonały sposób na zabezpieczenie wydruku przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Taki sposób zabezpieczania najczęściej stosowany jest w przypadku menu, certyfikatów, instrukcji oraz w sytuacjach kiedy wydruk narażony jest na kontakt z wodą (regulaminy, karnety na basen i siłownię).

  1. Laminaty samoprzylepne.
  2. Laminaty z kolorowym tłem.
  3. Laminaty z otworami do wpinania w skoroszyty.
  4. Laminaty po których można pisać.
  5. Laminaty miękkie z fakturą (wzorkiem) np. do menu.

Format laminowania Cena za szt.
brutto
Format wizytówkowy 1 zł
A6 1,5 zł
A5 2 zł
A4 3 zł
A3 5 zł

 

LAMINOWANIE WIELKOFORMATOWE

Rodzaj laminowania - do szer. 130 cm Cena za mb
brutto
laminowanie na zimno (filia UV mat lub połysk) 49 zł
laminowanie folią dwustronnie przylepną (zwykłą) 45 zł
laminowanie folią dwustronnie przylepną (idealnie klarowną) 79 zł
laminowanie folią wylewaną (idealnie klarowną) 85 zł

*Cena minimalna za 1 mb laminowania

Laminowanie wielkoformatowe